98% попуст на онлајн курс: Web Design (HTML5 CSS3 and Bootstrap) од Alpha Academy во вредност од 23 147 ден. (373€) по цена од 399 ден. (6€)

Цена

399 ден.

Вредност

23147 ден.

Попуст

98%

Заштеда

22748 ден.

Преостанато време

Купени: 3

Добивате

Oнлајн курс за Web Design (HTML5 CSS3 and Bootstrap)

 • Времетраење: 7 часа и 57 минути
 • Број на лекции: 66

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2021 до 25.12.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Web designing is a combination of many technologies. To learn web design you need a clear idea what to learn. Learning HTML, CSS will allow you to become a full web Design. With Bootstrap you’ll be able to use front end frameworks or any other CSS based frameworks. And you also you’ll be able to code on back end server side with CSS. Fundamental understanding of JavaScript syntax will also allow you to understand frameworks like jQuery really quickly. JavaScript is absolutely required to understand AJAX which lets you load content on your websites without reloading the whole website

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.