31% попуст на вендузи терапија во времетраење од 50 минути од Магични раце во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Вендузи терапија (времетраење: 50 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.12.2022 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Вендузи терапија е терапија преку користење на мали чашки кои ја шмукуваат односно вакумираат кожата.

Преку ваквиот третман се намалува притисокот на поткожното ткиво, со што се добива чувство на релаксација и ослободување, се намалуваат болките во грбот и вратот и се поттикува протокот на крвта и се смирува нервниот систем. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.