Бидете уникатни! Купон од 39 ден. со кој добивате до 25% попуст на сребрен накит: обетки, ланчиња и прстени од Solis Silver

Цена

39 ден.

Купени: 14

 • Беласица бр.2, Скопје / East Gate Mall

  Одведи ме таму

  072 511 629

  [email protected]м

Добивате

Купон од 39 ден. со кој добивате:

До 25% попуст на сребрен накит (обетки, ланчиња и прстени) од Solis Silver

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2023 до 15.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за еден производ. За повеќе производи потребно е да купите соодветен број купони
 • Плаќањето на производот се врши директно во продавницата на Solis Silver во East Gate Mall
 • За добивање на попустот, задолжително е прикажување на купонот
 • Производите се подигнуваат на принцип прв дојден, прв услужен 
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Специјализирана продавница за уникатен рачно изработен накит од чисто сребро 925!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.