Нов изглед за вашата коса! 41% попуст на шишање + фенирање + палмин третман за коса во Фризерско студио Reina во вредност од 1000 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

41%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Есенинова 13 (Чешма Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  070 217 809

Добивате

Шишање + фенирање + палмин третман за нега на коса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.06.2023 до 31.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефонскиот број️: 070-217-809
 • Понудата важи за термин од понеделник до петок
 • Понудата не важи за сабота и недела 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.