Идеална летна дестинација во Тасос, Грција (Септември)! Промотивна цена на ноќевање за две или четири лица во сместување по избор во B&D Luxury Suites

Цена од

2976 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3720 ден.

Попуст

20%

Заштеда

744 ден.

Купени: 97

 • Thasos 640 04, Greece

  Одведи ме таму

  +30 694 764 6694

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на сместување за едно ноќевање по избор

Опции на понудата:

Ноќевање во Deluxe double suite (01.09-30.09.2023) (капацитет за 2 лица) 3,720 ден. (60 еур)
2,976 ден. (48 еур)
Ноќевање во Ultra Lux Maisonette (family suite) (01.09-30.09.2023) (капацитет за 4+2 лица) 7,874 ден. (127 еур)
5,518 ден. (89 еур)

Понудата е за наем на сместување за едно ноќевање по избор:

 • Wi-Fi интернет
 • Користење на комплетно опремена кујна, фрижидер, кафемат
 • Користење на тераса
 • Користење на сеф
 • Надворешен базен

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купоните потребно е да ги препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Максималниот капацитет во Deluxe double suite е две возрасни лица
 • Максималниот капацитет во Ultra Lux Maisonette (family suite) е четири возрасни лица + две деца
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Добредојдовте во B&D, сосема нов хотел целосно дизајниран за да ги исполни вашите очекувања за релаксирачки одмор во спокојството на Скала Потамија Тасос.

Со 12 сосема нови апартмани ќе најдете дизајн, квалитет и услуга на дофат на раката. Нудиме соби со сопствена бања со топли шеми на бои, пријатен и модерен декор со многу природна светлина. Сите соби имаат комплетно опремена кујна, неспресо, клима, брз интернет конекција. Уживајте во неверојатниот планински поглед, спектакуларна глетка за будење наутро или додека уживате во пливањето во нашиот луксузен базен.

Луксузните апартмани се наоѓаат во Скала Потамија, која е на 15 минути возење од пристаништето Тасос. На 3 минути пешачење ќе се најдете на плажата Скала Потамија каде ќе најдете долг песочен залив за капење или прошетка преку булеварот со различни традиционални грчки таверни. Најблискиот супермаркет е на оддалеченост од 150 метри, како и најблискиот банкомат. Ако сакате да избегате од спокојството на Скала Потамија, ноќниот живот на Лименас, главниот град на Тасос, е на 10 минути возење.

Со децении ја дизајниравме архитектурата на највисоко ниво и нашиот следен чекор е да го донесеме целото наше знаење во хотелот. Ние сме експерти за создавање имоти низ годините и решивме да го изградиме нашиот прв хотел за да ги исполниме вашите очекувања. Нашите целосно дизајнирани соби ви нудат дом далеку од дома со најдобра удобност и внимание на деталите. Наша работа е да ги разбереме вашите потреби за да имате безгрижен одмор каде што можете целосно да се опуштите. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.