Незаборавен роденден за најмалите! 20% попуст на изнајмување на простор за роденден во термин од 2 часа + грицки и сокчиња за дечињата, диско забава и покани во игротека Dream Party во вредност од 2700 ден. по цена од 2150 ден.

Цена

2150 ден.

Вредност

2700 ден.

Попуст

20%

Заштеда

550 ден.

Преостанато време

Купени: 19

 • Митрополит Теодосиј Гологанов бр. 98 скопје - Kарпош

  Одведи ме таму

  070 226 122, 070 226 212

  [email protected]

Добивате

Роденденска прослава:

 • Простор за роденден во термин од 2 часа
 • Грицки и сокчиња за дечињата
 • Диско забава
 • Покани за дечињата

*Храната и тортата ги организирате вие
*Максимален капацитет: 25 дечиња и 45 возрасни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.08.2023 до 29.02.2024
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација на телефонските броеви 070 226 122 или 070 226 212
 • Храната и тортата ги организирате вие
 • Максимален капацитет: 25 дечиња и 45 возрасни
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Најсреќните моменти во вашиот живот нека бидат ваши најубави спомени во највеселата игротека и кафе бар Dream Party!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.