92% попуст на сервис за возило: промена на масло и филтри по избор од Impretus AutoSpa во вредност од 1200 ден. по цена од 99 ден.

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

92%

Заштеда

1101 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Тодор Чангов бр.52/1а, Скопје

  Одведи ме таму

  075 224 911

  [email protected]

Добивате

Сервис за возило: промена на масло и филтри по избор од Impretus AutoSpa

Опции на понудата:

Промена на масло и филтри (купени од AutoSpa) 1,200 ден. 99 ден.
Промена на масло и филтри (сопствени) 1,200 ден. 790 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.12.2021 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Попустот на сервисот е за работната рака, важи доколку се купат масло и филтри од сервисот на Auto Spa
 • Брендови со кои работат за масло и филтри: Shell, Fusch, Mann, Mahle, Hengst
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ИМПРЕТУС-Сервисен центар Ауто Спа нуди редовно одржување и поправка на моторни возила.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.