Остани здрав! До 40% попуст на специјалистички преглед по избор или лекарско уверение во Биотек Поликлиника

img

Цена од

630 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

900 ден.

Попуст

30%

Заштеда

270 ден.

Преостанато време

Купени: 11

Добивате

Опции на понудата:

Специјалистички кардиолошки преглед (ехокардиографија + ЕКГ) 4,000 ден. 2,400 ден.
Гинеколошки преглед (ПАП + ЕХО) 3,000 ден. 1,990 ден.
Ехо на дојка 2,500 ден. 1,650 ден.
Специјалистички преглед + ехо на тироидеа 1,600 ден. 1,000 ден.
Специјалистички преглед + ехо на абдомен 1,800 ден. 1,260 ден.
Лекарско уверение за работоспособност 900 ден. 630 ден.

*Гинеколошкиот преглед може да се користи од 10 Јуни 2023 година

Услови

  • Купонот може да се искористи од 19.05.2023 до 10.07.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Гинеколошкиот преглед може да се користи од 10 Јуни 2023 година
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.