До 43% попуст на пакет третмани за коса по избор: шишање + ботокс третман на коса, целула мадре третман за коса + фенирање или фарбање на корен со кавијар третман во Mona City Fashion

Цена од

490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

310 ден.

Преостанато време

Купени: 6

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  [email protected]

Добивате

Пакет третман за коса по избор во Mona City Fashion

Опции на понудата:

Шишање + ботокс третман на коса 800 ден. 490 ден.
Фарбање на корен со нивна фарба + кавијар третман 1,000 ден. 690 ден.
Целула мадре третман за коса + фенирање 1,200 ден. 690 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 270 932
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори, но клучна улога има нејзиното правилно негување. Искористете ја оваа можност и дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.