98% попуст на онлајн курс: Fitness Trainer Course од Study Plex во вредност од 12 737 ден. (205 €) по цена од 300 ден. (5 €)

Цена

300 ден.

Вредност

12737 ден.

Попуст

98%

Заштеда

12437 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Oнлајн курс: Fitness Trainer Course

Услови

  • Купонот може да се искористи од 20.04.2021 до 25.12.2023
  • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected] 

Опис

Совладете ги вештините што ви се потребни за да ја придвижите вашата кариера напред во личен тренер или тренер за фитнес. Опремувајте се со основните знаења и вештини што ве прават сигурен тренер за фитнес и ја одведуваат својата кариера на следното ниво. Овој сеопфатен курс е дизајниран да ви помогне да ги достигнете вашите професионални цели.

Вештините и знаењето што ќе ги добиете преку проучување на овој курс за тренери за фитнес ќе ви помогнат да се приближите чекор поблиску до вашите професионални аспирации и да ги развиете своите вештини за наградувачка кариера.

Овој сеопфатен курс ќе ве научи на теоријата на ефективна практика на личен тренер или тренер за фитнес и ќе ве опреми со основните вештини, доверба и компетентност за да ви помогне во индустријата за лични тренери или фитнес тренери. Добивате солидно разбирање за основните компетенции потребни за да водите успешна кариера во личен тренер или фитнес тренер.

Научете од стручни тутори со искуство во индустријата, подучувајќи ви ја најновата експертиза и најдобра практика. Овој обемен курс е дизајниран за професионални тренери за личен тренер или фитнес тренер, кои се стремат да специјализираат во личен тренер или тренер за фитнес. Заработете признанија од индустријата за да ги демонстрирате вашите нови вештини и да додадете дополнителна вредност на вашето CV.

Запишете се денес и направете го следниот чекор кон вашите лични и професионални цели

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.