99% попуст на онлајн курс Edible gifts + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 62 ден. (1 €)

Цена

62 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

99%

Заштеда

6076 ден.

Преостанато време

Купени: 31

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  em[email protected]

Добивате

Онлајн курс за за Edible gifts + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 27.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Купонот е наменет за следење на oнлајн курс за за Edible gifts
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Повеќе информации на е-маил [email protected].
 • Прочитајте повеќе за курсот на следниот ЛИНК

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Ако сакате да бидете креативни, уживајте во готвењето и секогаш се борите да најдете совршени подароци за вашите пријатели и семејство, за родендени или празници, тогаш овој курс е за Вас и за тоа како да направите јадења како подароци


Правењето подароци од јадење ви овозможува можност да создадете убави, уникатни подароци по дел од цената на сè што би пронашле во продавница или преку Интернет. Курсот ви дава можност да прилагодите и да направите подароци кои се повеќе лични. Плус, подароците што се прават рачно обично се најубавите и најзначајните!
 
Студијата објавена во списанието за маркетинг открила дека луѓето претпочитаат да купуваат домашни предмети за најблиските и дури биле подготвени да платат дури 17% повеќе за домашни подароци наспроти оние што се произведуваат во масовно.

За време на овој курс ќе научите како:

 • Која е соодветната опрема
 • Се за персонализираните подароци
 • Како да завиткате подарок
 • Како да украсите кутија
 • Да направите различни печива
 • Да направите различни пијалоци
 • Да создадете разни подароци за тематски празници и прослави
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.