Уживајте во релаксиран амбиент (Ноември)! 38% попуст на ноќевање за две лица во двокреветна соба + СПА во Хотел Story во вредност од 4920 ден. по цена од 3050 ден.

img

Цена

3050 ден.

Вредност

4920 ден.

Попуст

38%

Заштеда

1870 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • бул.8-ми септември бр.40 Скопје

  Одведи ме таму

  070 359 290; 02 3 099 088

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица во двокреветна соба + користење на СПА центар (турска бања и сауна) и фитнес центарот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.03.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја комплетирате резервацијата во хотелот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Со ресторан, бар и поглед на реката Вардар, Хотел Стори се наоѓа во Скопје, на 2,8 км од Камениот мост. Покрај тоа што хотелот располага со 24-часовна услуга на рецепција има и прекрасна тераса на кровот од Хотелот. Хотелот нуди и превоз од и до аеродромот во Скопје, а достапна е и услуга за изнајмување автомобили.
Сите соби се опремени со клима уред, телевизор со рамен екран со кабелски канали, фрижидер, котел, туш, фен, постелнина, крпи и гардеробери.
Гостите во Hotel Story можат да уживаат во континентален или целосен англиски/ирски појадок во ресторанот на Хотелот. 
Во близина на Хотелот се наоѓаат Стадионот Карпош, Телеком Арена и Скопје Сity Mall
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.