Уживање во Копаоник (Ноември)! Промотивни цени за ноќевање во сместување по избор + користење на SPA & WELLNESS во Mujen Lux Kopaonik

Цена од

3472 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • Stefana Prvovencanog 209 , Kopaonik Srbija

  Одведи ме таму

  +381 (0) 64 869 78 15

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на едно ноќевање во сместување по избор + користење на SPA & WELLNESS центарот

Опции на понудата:

Ноќевање во Studio 3,472 ден. (56 еур)
Ноќевање во Standard Room 4,154 ден. (67 еур)
Ноќевање во Superior Room 4,836 ден. (78 еур)

Понудата е за наем и вклучува:

 • Изнајмување (закуп) на избраното сместување
 • Комплетно исчистено и опремено сместување
 •  Во цената на изнајмувањето е вклучено користење на содржината на SPA & WELLNESS центарот кој се протега на над 450м2 и вклучува: внатрешен базен со џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, арома – парна бања, тепидариумски клупи, солена соба.
 • Третманите и масажите на телото се резервираат посебно и се доплаќаат.
 • Креветчето за бебиња е бесплатно и мора да се резервира однапред

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни места во компанијата на телефонскиот број +381 (0) 64 869 78 15 или на [email protected] и потоа на меилот да ги испратите купоните за да ја комплетирате резервацијата
 • Пријавувањето е од 14:00 часот, одјавувањето е до 10:00 часот.
 • Превозот не е вклучен во понудата

Доплати (задолжително плаќање на лице место):

 • Данок за престој за возрасни по лице за едно ноќевање се доплаќа 63 денари, доколку за деца од 7-12 години се доплаќа 31 денари
 • Деца до 7 години. не го плаќаат данокот за престој, се сместуваат бесплатно
 • Осигурување по лице се доплаќа16 денари на ден. Истата цена важи и за деца
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.