Посетете ја Будимпешта, Унгарија (Ноември)! 33% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок за две лица + користење на SPA центар во Expo Congress Hotel Budapest 4*

Цена од

8742 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

13020 ден.

Попуст

33%

Заштеда

4278 ден.
 • Budapest, Expo Congress Hotel, Expo tér, Hungary

  Одведи ме таму

  +36 1263 6800

  [email protected]

Добивате

Понудата е за 2 лица за тип и број на ноќевања по избор 

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 13,020 ден. (210 еур)
8,742 ден. (141 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 19,530 ден. (315 еур)
13,144 ден. (212 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Пијалок за добредојде за двајца (не важи за полупансион)
 • 10% попуст на храната во ресторанот на хотелот 
 • Бесплатен интернет, паркинг, фитнес салата и спа (нема џакузи)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.07.2021 до 15.11.2023
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: [email protected] или [email protected]
 • Со добиениот ваучер потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил 
 • Дете на возраст до 12 години може бесплатно да престојува во собата на родителите 
 • Деца поголеми од 12 години и возрасни за дополнителен кревет со доручен доплаќаат 12 евра/човек/ноќ
 • Локална такса се доплаќа во хотелот за лица над 18 години, по цена од 300 HUF од лице за ноќ
 • Check-in од 14:00 - 00:00 часот, check-out од 05:00 - 11:00 часот
 • За престој во периодот од 29.03 до 31.10 се доплаќа 15 евра/соба/ноќ за 2 лица, директно во хотелот 
 • При пристигнување во хотелот, истиот задржува 50 евра депозит за да се покријат дополнителни трошоци кои може да настанат во текот на престојот
 • Во текот на сезоната од 29.03 до 31.10 се доплаќаат дополнителни 20 евра/соба/ноќ
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.