Дестинација Македонија! Неверојатен поглед на Струга (Септември-Ноември)! До 42% попуст на наем на сместување по избор: двокреветна, трокреветна, четворокреветна соба или апартман во Riverview Hotel Struga

img

Цена од

1798 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2480 ден.

Попуст

28%

Заштеда

682 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Кеј Борис Кидрич, Струга, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070442192

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на сместување по избор

Опции на понудата:

Двокреветна соба 2,480 ден. (40 еур)
1,798 ден. (29 еур)
Двокреветна соба со тераса и поглед на реката Дрим 2,790 ден. (45 еур)
2,108 ден. (34 еур)
Трокреветна соба 3,348 ден. (54 еур)
1,984 ден. (32 еур)
Трокреветна соба со тераса и поглед кон реката Дрим 3,720 ден. (60 еур)
2,170 ден. (35 еур)
Четворокреветна соба 4,340 ден. (70 еур)
2,790 ден. (45 еур)
Четворокреветна соба со тераса и поглед кон реката Дрим 4,650 ден. (75 еур)
3,038 ден. (49 еур)
Луксузен апартман со поглед на реката Дрим 4,960 ден. (80 еур)
3,410 ден. (55 еур)

Хотелот располага со:

 • Бесплатен паркинг
 • Бесплатни велосипеди
 • Бесплатна опрема за рибарење која може гостите да ја користат за време на престојот во хотелот

*Во апартманот може да престојуваат 7 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.09.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот на 070442192
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Во хотелот се врши доплата за туристичка такса од 40 ден. по лице од ноќевање
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Апартманите се оддалечени на 1 минута пешачење од плажа. Лоцирани во Струга, на 350 метри од плажата Галеб, Struga Riverview Hotel нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг и бесплатни велосипеди. Имотот се наоѓа на 400 метри од Музејот на природата и 4,3 км од манастирот Калишта. Нуди бесплатно Wi-Fi и услуга во соба (room service)

Секоја соба е опремена со сопствен тоалет со туш кабина. Сите единици во хотелот се опремени со ТВ со рамен екран и фен.

Популарни точки на интерес во близина на хотелот Struga Riverview се: женската и машка плажа и црквата Свети Ѓорѓи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.