За совршено обликувана линија! 50% попуст на пакет за слабеење: 5 мадеро третмани + 5 вакум слим во козметичко студио My Dream во вредност од 7500 ден. по цена од 3750 ден.

Цена

3750 ден.

Вредност

7500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

3750 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • бул. Асном бр.108/3, Скопје

  Одведи ме таму

  070 551 001; 2444 455

Добивате

Пакет третмани за слабеење:

 • 5 мадеро (25-30 мин.)
 • 5 вакум слим (30-45 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.10.2021 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација пред купување на купон
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Понудата не важи за Нова Година и празници
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Во My Dream знаеме дека сте посебни и единствени. Нашата цел е да го направиме вашето искуство во нашиот салон што е можно посовршено.Нашата филозофија е да ве третираме посебно така што сите наши третмани да ви бидат по мерка за сите вашите посебни барања.

Сакаме да се опуштите знаејќи дека комплетниот наш професионален персонал ќе работи да ја направи вашата посета толку посебна колку што сте и Вие. Имаме богатство од знаење и искуство што ни овозможува да се погрижиме за секоја ваша потреба.

Постоиме само за вас! Уверете се во нашата грижа и професионалност. Изгледајте убаво, чувствувајте се чудесно ... посетете го My Dream денес.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.