Black Friday! 38% попуст на промена и балансирање на 4 пневматици од Хеми Мотор во вредност од 1200 ден. по цена од 750 ден.

img

Цена

750 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

38%

Заштеда

450 ден.

Преостанато време

Купени: 36

 • ул. 518 бр. 1/13 Ќерамидница

  Одведи ме таму

  075222446; 070222446

  [email protected]

Добивате

Промена и балансирање на 4 пневматици

*Понудата се однесува за големина 16, за поголеми гуми се доплаќа  200-500 ден. директно во компанијата во зависност од димензијата и типот на возилото.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2023 до 15.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација на телефон 070 222 446
 • Понудата се однесува за големина 16, за поголеми гуми се доплаќа  200-500 ден. директно во компанијата во зависност од димензијата и типот на возилото.
 • За консултација за цената за поголеми гуми може да контактирате директно со компанијата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Возете безбедно, препуштете се на квалитетната услуга на Хеми Мотор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.