Нега на нокти! 50% попуст на гел лак на раце или нозе по избор од студио El Beauty

Цена од

250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Купени: 63

Добивате

Гел лак на раце или нозе од студио El Beauty 

Опции на понудата:

Гел лак на раце 700 ден. 350 ден.
Гел лак на нозе 500 ден. 250 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.03.2023 до 31.07.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација на термин
  • Понудата е наменета за жени
  • Доколку имате претходно гел од друго место се доплаќа 100 ден. за вадење директно во салонот
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.