Уживање во центарот на Охрид (Ноември)! До 21% попуст на ноќевање во сместување по избор во AGH Elite Apartments & Studios

Цена од

790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

21%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

Купени: 18

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање за едно лице во двокреветно студио 1,000 ден. (16 еур)
900 ден. (15 еур)
Ноќевање за едно лице во двокреветен апартман 1,200 ден. (19 еур)
1,050 ден. (17 еур)
Ноќевање за едно лице во трикреветен апартман 1,000 ден. (16 еур)
833 ден. (13 еур)
Ноќевање за едно лице во четирикреветен апартман 1,000 ден. (16 еур)
790 ден. (13 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Бесплатен брз интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Дворно место опремено со клупи и маси
 • Противпожарен систем
 • Континуиран надзор од компанија за обезбедување за поголема ваша безбедност како и видео надзор
 • Рецепција
 • Card keys 
 • Бесплатно Wi-Fi
 • Вклучено клима уред во сите соби

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2023 до 30.11.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон: 070889996 или на email:[email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

AGH Elite Apartments & Studios, е нова и комплетно модерно уредена вила на 4 спратови со 14 соби од кои 6 апартмани и 8 студиjа со максимален капацитет за 37 особи. Распоредени во 4 четирикреветни апартмани, 2 двокреветни апартмани како и 8 двокреветни студиjа. Сите соби имаат сопствено купатило и ТВ. Студијата имаат kitchenette, а апартманите располаат со целосна кујна и клима уред. Поголемиот дел од студијата и апартманите имаат и сопствена тераса. За беспрекорната чистота и хигиена во вилата е ангажирана специјализирана агенција за хигиена.

Вилата дополнително располага со:

 • слободен паркинг простор
 • бесплатен брз оптички интернет
 • видео надзор
 • противпожарни системи
 • континуиран надзор од компанија за обезбедување
 • двор со клупи и маси на располагање за гостите
 • соларен систем за затоплување на вода
 • рецепција
 • card keys 

Лоцирани во самиот центар на Охрид, AGH Elite Apartments & Studios е на оддалеченост од само 4 минути пешачење до чаршијата, во пријатна околина исполнета со се што е потребно - маркети, ресторани, бутици, лекарски ординации, аптеки, банки, менувачници. Автобуска постојка има на само 2 минути оддалеченост од AGH. Чаршијата е оддалечена на само 4 минути пешачење од AGH, од каде преку црквата Св. Богородица Каменско може да се продолжи со пешачење во стариот дел на Охрид - Калето во насока на дивата плажа Лабино, црквата Св. Јован Канео, Плаошник и Самоиловата Тврдина. AGH Elite Apartments & Studios е најдобар избор за одмор во секој период од годината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.