Дестинација Македонија! Планински одмор и релаксација во Крушево (Септември-Октомври)! До 14% попуст на ноќевање за две или четири лица во Villa Krusevo Inn

img

Цена од

1290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

14%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Ул. Партизанска 1, Крушево

  Одведи ме таму

  075 202 190

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица во студио 1,500 ден. (24 еур)
1,290 ден. (21 еур)
Ноќевање за четири лица во апартман 2,500 ден. (40 еур)
2,200 ден. (35 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.07.2023 до 05.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањето е во студио (за 2 лица) или апартман со две соби (за 4 лица)
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.