Негувајте го вашето лице! До 40% попуст на хемиски пилинг или дермапен третман (microneedling) за лице по избор од Love Yourself - Aestetik Centar

Цена од

1500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1000 ден.

Преостанато време

Купени: 5

Добивате

Опции на понудата:

Дермапен третман за лице (microneedling) 2,500 ден. 1,500 ден.
Хемиски пилинг на лице 2,500 ден. 1,750 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.04.2023 до 31.10.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на 071 212 786 или емаил [email protected]
  • Понудата е наменета само за жени
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Дермапен третманот или micro-needling се изведува преку нанесување на бројни убоди од микро иглички кои аплицираат различни мезотераписки компоненти во кожата, со што се стимулира продукцијата на нов колаген, еластин и регенерација. 

Кожата се обновува, затегнува и подмладува, се намалуваат проширените пори, се отстрануваат пигментациите и брчките. 

Хемискиот пилинг е третман кој ја ексфолира кожата и се прави со хемиски агенси кои се нанесуваат на кожата. Покрај отстранување на површинските слоеви на кожата, се активира колаген кој интензивно ја подмладува кожата како и се забрзува растот на нова кожа. Со овој третман добивате подмладување на кожата и решавање на проблемот со акни, лузни од акни, затнати пори и хиперпигментација. 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.