Дестинација Македонија! Уживање во Охрид (Ноември)! 21% попуст на ноќевање со појадок за две лица во Hotel Millenium Palace 4* во вредност од 4026 ден. по цена од 3200 ден.

Цена

3200 ден.

Вредност

4026 ден.

Попуст

21%

Заштеда

826 ден.

Купени: 51

 • кеј Македонија бб , 6000 Охрид

  Одведи ме таму

  046/263 361

  [email protected]

Добивате

Понудата е за ноќевање со појадок за две лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.05.2023 до 05.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку [email protected] или на телефон 046 263 361
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијaта
 • Пријавувањето во хотелот е после 14 часот, а одјавување до 10 часот
 • Појадокот се служи на шведска маса
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца од 0-7 год. е бесплатно
 • 7-12 год. следува 50% попуст од редовната цена
 • Доплата за трето возрасно лице на помошен кревет е 20€ (1220 ден.)
 • Доплатата се врши на рецепција во готово или со кредитна картичка (VISA и MasterCard) или со (про) фактура на жирo сметка

За компанијата

Хотел Milenium Palace 4*  е хотел кој нуди незаборавен поглед на езерото, стариот град и древната Самоилова тврдина. Од стариот дел на градот Ве дели само кратка, пријатна прошетка покрај езерото.Хотелот располага со финска бања,турска бања,теретана и модерно уредени соби.

Хотелот располага со вкупно 69 соби - 45 двокреветни, 10 студио (две нивоа / дневен престој и спална соба), 6 делукс соби и 8 јуниор апартмани.

 • Собите се со два дупли кревети 
 • Немаме соби со три или четири посебни кревети 
 • Постои можност и за бебешко креветче, располагаме со неколку бебешки креветчиња

Дополнителни услуги:

 • 24 ч Рецепција
 • Перење & пеглање
 • Ресторан (за 190 гости)
 • Аперитив бар
 • Хотелска тераса (за 70 гости)
 • Вински бар
 • Сефови на рецепција
 • Спа&велнес (масажа, парна бања, сауна, теретана)
 • Продавница за накит
 • 2 сали за семинари со капацитет до 120 лица 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.