Дестинација Македонија! Луксузен одмор во Струга (Септември-Oктомври)! 34% попуст на ноќевање со појадок + користење на СПА центарот и Aqua Park во Хотел Изгрев 5* во вредност од 3844 ден. по цена од 2521 ден.

img

Цена

2521 ден.

Вредност

3844 ден.

Попуст

34%

Заштеда

1323 ден.

Преостанато време

Купени: 21

 • 6330, Елен Камен Струга

  Одведи ме таму

  +389 46 552 590

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице и истата вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок во двокреветна соба
 • Користење на  Aqua Park во склоп на хотелот
 • Користење на приватната плажа на хотелот
 • Користење на СПА центар (внатрешен базен, сауна, фитнес)
 • За СПА центарот потребна е претходна резервација на рецепција 

*За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони
*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
*Aqua Park може да се користи до 15.09.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2023 до 31.10.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Цените се дадени по лице на база Ноќевање со појадок, користење на СПА центарот и Aqua Park (внатрешен базен, сауна, фитнес)
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Aqua Park може да се користи до 15.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во хотелот
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За СПА центарот потребна е претходна резервација на рецепција 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За деца  0-6.99 год. сместувањето е бесплатно со родители
 • За деца од 7-11.99 год. се доплаќа 50% од цената за возрасен
 • За трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа -30% попуст
 • За single сместување се доплаќа +50% од сумата на купонот
 • За користење на вечера доплатата е 900 ден. по лице

Опис

Хотел Изгрев 5*

Поминете незаборавни моменти на брегот на Охридското Езеро во најлуксузниот хотел на Балканот.

Уживајте во прекрасната борова шума, во најубавото изгрејсонце и релаксирајте се во пространиот затворен базен уживајќи во погледот на езерото.

Струга е сместена е во подножјето на планината Јабланица, на североисток од Караорман и на југоисток од Галичица. Лежи во Охридско-Струшката котлина, на северниот брег од Охридското Езеро, непосредно на местото каде се излива реката Црн Дрим од Охридското Езеро. Прекрасната природна околина е тоа што го прави градот да биде толку единствен. Струга е мултикултурен град каде на едно место можете да ги видите сите автентични убавини за Македонија - езеро, планина, река и прекрасна природа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.