Патување во Бохињ, Словенија (Ноември)! До 26% попуст на две, три или четири ноќевања со појадок за две лица + користење на SPA во Bohinj Eco Hotel

Цена од

19096 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

25296 ден.

Попуст

25%

Заштеда

6200 ден.
 • Bohinj ECO Hotel, Slovenia

  Одведи ме таму

  +386 820 04000

  [email protected]

Добивате

Понудата е за 2 лица за број на ноќевања по избор 

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 25,296 ден. (408 еур)
19,096 ден. (308 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 37,324 ден. (602 еур)
28,458 ден. (459 еур)
4 BB ноќевања за 2 лица 50,592 ден. (816 еур)
37,510 ден. (605 еур)

*Едно дете до 3 години бесплатно може да престојува во собата на родителите 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2021 до 15.11.2023
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: [email protected]
 • Во рок од 10 дена по купување на купонот, истиот треба да се регистрира на http://register.hotelvoucheronline.com
 • За резервации и дополнителни информации ве молиме исконтактирајте го хотелот на следниот меил:  [email protected]
 • Бесплатен интернет и паркинг 
 • Едно дете до 3 години бесплатно може да престојува во собата на родителите 
 • Check-in од 14:00 до 00:00 часот, check-out од 05:00 до 11:00 часот 
 • Туристичка такса се доплаќа во хотелот и тоа: 2,5 евра/лице/ноќ, за деца од 7-18 години се доплаќа 1,25 евра/лице/ноќ
 • Во периодот од 1.07-31.08 се доплаќа 30 евра/соба/ноќ
 • За полупансион се доплаќа 20 евра/лице/ноќ
 • За полупансион се доплаќа 35 евра/лице/ноќ
 • За дополнителен кревет за дете до 13 години се доплаќа 30 евра/ноќ
 • Промена на датумот на престојување може да се изврши најкасно 14 дена пред пристигнување, во спротивно ќе се смета дека ваучерот е искористен 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.