Релаксација и одмор во Банско (Септември)! Ноќевање со појадок или појадок и вечера по избор + користење на СПА центар во The Grand Royale Hotel & Spa

Цена од

1847 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 4

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање со појадок или појадок и вечера по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање за едно лице 1,847 ден. (30 еур)
HB ноќевање за едно лице 2,709 ден. (44 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок или појадок и вечера по избор 
 • Користење на СПА центарот (сауна, aрома сауна, парна бања, релакс зона, базен, џакузи)
 • Фитнес центар
 • Детско катче
 • Паркинг (во зависност од слободните места)
 • Wi-Fi Интернет достапен во целиот хотел
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.08.2023 до 30.09.2023
 • Потребно е да прикажете испечатени купони при пристигнување во хотелот
 • Пред да купите купонот задолжително информирајте се за слободни места на телефонскиот број на хотелот 0884 646 015 од 08:00 до 17:00 часот или на e-mail адреса на хотелот: [email protected]
 • По купување на купоните истите треба да се испратат до хотелот за да ја потврдите резервацијата 
 • Појадокот, ручекот и вечерата се на шведска маса или на база сет мени зависно од исполнетоста на хотелот. Во вечерата не се вклучени бесплатни пијалоци
 • Во понудата не е вклучено користење на масажа, третмани за убавина и хамам
 • Максимално сместување во апартман со една спална соба е три возрасни лица со едно дете до 12.99 години или две возрасни лица со две деца до 12.99 години
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Понудата важи за сместување со исполнување на максималниот капацитет на собата
 • На денот на пристигнување се започнува со вечера, а со појадок на денот на заминување
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 2.99 години престојот е бесплатен
 • За прво едно дете од 3 до 12.99г. се сместува бесплатно на дополнителен кревет на база BB, доколку ноќевње на база HB се доплаќа 8 € на ден на рецепција
 • За второ дете од 3 до 12.99г. сместено на дополнителен кревет се доплаќа 15 € за едно ноќевање на база на BB или 22 € за едно ноќевање на база HB 
 • За трет возрасен и дете над 13 години на дополнителен кревет се доплаќа 22 € за едно ноќевање на база на BB или 31 € за едно ноќевање на база HB  
 • За единечно сместување се доплаќа 23 € за едно ноќевање
 • Сите доплати се прават на лице место во хотелот

Опис

Grand Royale Apartment Complex & SPA се наоѓа во Банско, во близина на жичарата и на само неколку километри од ски терените. Во подножјето на планината Пирин, Grand Royale Apartment Complex & SPA им нуди на своите гости не само прекрасен поглед, но и релаксирачки престој со сите погодности само на повик. Собите се просторни и светли, прилагодени на сите потреби и желби неопходни за убав одмор, за да се чувствувате одморени и енергични на крајот на вашиот престој. Во склоп на хотелот има лоби и пура бар.

Салата за конференции е доволна за 120 луѓе и е погодна за тренинзи, семинари, презентации, тим – билдинг и останати бизнис настани. Ресторанот може да смести 150 гости и е погоден за свадби, официјални вечери и други свечености.

Спа центарот „Елементи“ нуди одлични услови за релаксација: внатрешен базен, добро опремена фитнес сала, сауна и парна бања, џакузи, амам спа и голем избор на масажи и процедури за вашето физичко и духовно здравје. За децата има посебна соба со игри, каде што тие можат да уживаат во забавни активности.

За страствените скијачи хотелот нуди редовен превоз до и од жичарата како и просторна гардероба каде можат да ја сместат својата скијачка опрема. Љубителите на планината можат да ги искористат организирате локални екскурзии до интересните обележја и пикници за време на топлите периоди од годината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.