Уживање во Банско (Септември-Ноември)! До 12% попуст на All Inclusive ноќевање или ноќевање со појадок во сместување по избор + користење на Wellness пакет и СПА центар во Casa Karina 4*

Цена од

1860 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2119 ден.

Попуст

12%

Заштеда

259 ден.

Преостанато време

Купени: 10

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање во двокреветна соба 2,119 ден. (34 еур)
1,860 ден. (30 еур)
All Inclusive ноќевање во двокреветна соба на поткровје без тераса 3,348 ден. (54 еур)
3,038 ден. (49 еур)
All Inclusive ноќевање во двокреветна соба/студио со тераса 3,471 ден. (56 еур)
3,100 ден. (50 еур)

Понудата е по лице вклучува:

 • Користење на Wellness пакет + СПА центар (внатрешен базен, лежалки, сауна, парна бања)
 • Фитнес
 • Детско катче 
 • Wi-fi
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон 0884/519 400 или [email protected] (понеделник до сабота од 10-18 часот)
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Храната и пијалоците од All Inclusive програмата важат само за главниот ресторан а не надвор од него
 • Оброците за гостите ќе бидат на база на шведска маса или според одредено мени 
 • All Inclusive програмата не важи за лоби барот 
 • All inclusive програмата започнува со попладневен појадок и завршува со ручек
 • Лицата помлади од 18 години немаат право на алкохолни пијалоци
 • Пријавувањето е после 14:00 часот и одјавувањето е пред 12:00 часот
 • Цените важат за минимално исполнување на главните легла во сместувањето 
 • Во двокреветната соба може да се сместат до 2 возрасни + 2 деца на дополнителни кревети или до 2 возрасни + 1 возрасен на дополнително легло
 • Студиото може да се сместат до 2 возрасни + 1 дете до 3,99 години на дополнително легло
 • Апартманот со една спална соба може да смести до 2 возрасни + 1 возрасен или 2 деца до 11,99 години на дополнително легло
 • Апартманот со две спални може да смести до 4 возрасни + 1 возрасен или 2 деца до 11,99 години на дополнително легло
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За деца до 5.99 години сместувањето е бесплатно
 • За дете од 6 до 11,99 години на дополнително легло се доплаќа 30 € на за едно ноќевање на база All inclusive
 • Возрасен при сместување на дополнително легло се доплаќа 40 € на за едно ноќевање на база All inclusive
 • За дете од 6 до 11,99 години на редовно легло се доплаќа 34 € на за едно ноќевање на база All inclusive
 • За единечно сместување се доплаќа 24 € за едно ноќевање
 • За сместување во еднособен или двособен апартман се доплаќа 8 € за едно ноќевање по соба 
 • За сместување во студио лукс се доплаќа 15 € за едно ноќевање по соба 
 • За покриен паркинг со видео надзор со ограничен број места се доплаќа 6 € за 24 часа
 • За користење на бањарка се доплаќа 3 € за цел престој (со повратен депозит од 15 €)
 • За детско креветче се доплаќа 3 €  за едно ноќевање
 • Сите доплати се прават директно во хотелот

Опис

BB програма

Појадок (од 08:00 до 10:00 часот): Корнфлекс, мусли, кравјо сирење, кашкавал, шунка, колбаси, салама од сланина, маслинки, домати, краставици, кисело млеко, свежо млеко, матени јајца, варени јајца, пржени кришки, мини кроасани, пита со сирење, колачи, џем, мед, путер, овошје според сезона, леб, кафе, чај, пост микс сок, минерална вода

All Inclusive програма 

Појадок (од 08:00 до 10:00 часот): Корнфлекс, мусли, кравјо сирење, кашкавал, шунка, колбаси, салама од сланина, маслинки, домати, краставици, кисело млеко, свежо млеко, матени јајца, варени јајца, пржени кришки, мини кроасани, пита со сирење, колачи, џем, мед, путер, овошје според сезона, леб, кафе, чај, пост микс сок, минерална вода.

Ручек (од 12:30 до 14:00 часот): 3 вида салати, супа, варени и немесни јадења, овошје според сезоната, домашна слатки, леб, бугарски алкохол, точено вино, точено пиво, кафе, чај, сок од постот микс, минерална вода.

Ужина (од 16.00 до 17.00 часот): Мали слатки и солени грицки, бугарски алкохол, точено вино, точено пиво, кафе, чај, сок од пост микс, минерална вода.

Вечера (од 19.00 до 21.30 часот): Секоја вечер различни готвени интернационални јадења, 3 вида салати, скара, соодветно време скара во градината на комплексот, различни видови на месо, предјадења и оброци, десерти, овошје, леб, бугарски алкохол, точено вино, тавче пиво, кафе, чај, пост микс сок, минерална вода.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.