40% попуст на пакет за слабеење по избор: 10 антицелулитни масажи и 10 стимулации или 5 антицелулитни масажи и 5 стимулации + парафински третман на раце во Lotus Medikus

Цена од

1990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3750 ден.

Попуст

47%

Заштеда

1760 ден.
 • Варшавска 14/2, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076998309

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1 (5 антицелулитни масажи и 5 стимулации + парафински третман на раце) 3,750 ден. 1,990 ден.
Пакет 2 (10 антицелулитни масажи и 10 стимулации) 7,500 ден. 4,490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.02.2023 до 30.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.