Black Friday! Најголема акција во Ledikom! Купон од 19 ден. со кој добивате 30% попуст на целиот асортиман на додатоци

img

Цена

19 ден.

Преостанато време

Купени: 17

 • Ramstore Mall

  Одведи ме таму

  072 677 677

  [email protected]

Добивате

Купон од 19 ден. со кој добивате:

10% попуст на професионален сервис на телефони

30% попуст на целиот асортиман на додатоци (одредени брендови):

 • футроли
 • заштитни стакла
 • звучници
 • адаптери за дома
 • адаптери за возила
 • слушалки
 • држачи за мобилни
 • мемориски картички
 • други додатоци

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.11.2023 до 15.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Понудата важи само за продавницата во Ramstore Mall
 • Попустот не важи за додатоци од брендовите Apple и Samsung
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Ledikom
 • Со секој купен купон добивате и 10% попуст на сервис на телефон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Бидете дел од најголемата продавница за мобилни телефони во Македонија и споделете ги искуствата со пријателите!!

За компанијата

Продажба на мобилни телефони, аксесори и сервис за мобилни телефони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.