Grouper.mk
види ги сите
СкринЛаб Биохемиска Лабораторија

73% тест за интолеранција на храна и глутен

38 купени
9,000 ден. 2,399 ден.
Хотел Радика 5*

13% BB ноќевање+СПА:Маврово (Ноем-Дек) Хотел Радика 5*

97 купени
2,420 ден. 2,100 ден.
Хеми Мотор

38% промена и балансирање на 4 пневматици

36 купени
1,200 ден. 750 ден.
Gardenia Hotel & SPA 5*

42% BB ноќевање за 2 лица + СПА: Велес (Ное-Дек) Gardenia Hotel & SPA 5*

16 купени
4,676 ден. 2,690 ден.
DIOPTRA

До 70% премиум очила во DIOPTRA

148 купени
99 ден.
Newborn Clinic

50% ехо на тестиси/пенис

25 купени
3,000 ден. 1,500 ден.
Хотел Скардус

15% BB ноќевање за две лица + СПА: Попова Шапка (Ное-Дек) Хотел Скардус 4

12 купени
3,720 ден. 3,162 ден.
Kumanovo Spa

43% FB ноќевање: Куманово (Ное-Дек) Kumanovo Spa

91 купени
3,400 ден. 1,950 ден.
Oxford Language Club

98% оnline курс за англиски јазик (6 месеци) + бесплатен сертификат

14 купени
15,649 ден. 349 ден.
Мое студио Дадар

56% шишање + фенирање + третман со макадамија за длабинска хидратација

29 купени
2,000 ден. 890 ден.
ПЗУ Вимедика

51% пакет кардиолошки преглед

9 купени
3,600 ден. 1,770 ден.
ПЗУ Мед-х дијагностика

36% магнетна резонанца

7 купени
9,000 ден. 5,800 ден.
Spa & Wellness Vila Garetov Konak

20% 2/5/7 HB ноќевања за 2 лица + СПА: Србија (Ноем-Дек) Spa & Wellness Vila Garetov Konak

7 купени
9,043 ден. 7,235 ден.
ПЗУ Res Humana

59% комплетен скрининг на цело тело + лабораторија

66 купени
6,130 ден. 2,500 ден.
Хотел Изгрев 5*

39% BB ноќевање + СПА: Струга (Ноем-Дек) Хотел Изгрев 5*

4 купени
3,844 ден. 2,356 ден.
Play Fit Move Wellness

До 40% масажа или СПА

36 купени
1,000 ден. 600 ден.
The Cube Escape Room

30% Escape Room: Lost Symphony, Pirates, Harry Potter, Coming Home

39 купени
2,800 ден. 1,950 ден.
ПЗУ Офталмос

71% комплетен специјалистички очен преглед

416 купени
1,200 ден. 350 ден.
Комплекс Минами

16% BB ноќевање: Охрид (Ноем-Дек) Комплекс Минами

16 купени
950 ден. 799 ден.
Premium Dent

86% чистење забен камен + преглед + полирање (пескарење)

184 купени
2,800 ден. 390 ден.
ПЗУ Skin Solution

До 81% АХА пилинг или дермаролер во Skin Solution

9 купени
2,000 ден. 390 ден.
Др ВАИС Естетик центар и ординација

50% скенероскопски преглед на коса

79 купени
1,900 ден. 950 ден.
Genea Lab

50% испитување Витамин Д, крвна слика, железо и калциум

10 купени
1,970 ден. 990 ден.
Петрол Оил

Регистрирај возило и добиј ваучер за гориво до 1000 ден + 30% попуст на ставката технички преглед

1203 купени
99 ден.

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.