55 ја следат оваа компанија


img

Сет од 5 пластични модли за колачи со модел по избор

80 ден.

20 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

0300000000865

Опис

Карактеристики на производот:

  • сет од 5 пластични модли за колачи во различни бои
  • Лесни за употреба
  • Лесни за чистење
  • Одлична за брза подготовка на најразлични видови на колачи
  • 5 различни големини: 9cm; 8cm; 7cm; 6cm; 5cm;

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.