Оживејте ги спомените! 47% попуст на развивање фотографии по избор во Фото Студио Дичо во вредност од 150 ден. по цена од 80 ден.

Цена

80 ден.

Вредност

150 ден.

Попуст

47%

Заштеда

70 ден.

Купени: 728

Добивате

Развивање фотографии по избор

  • 10 фотографии (10x15 cm) или
  • 5 фотографии (13x18 cm) или 
  • 3 фотографии (15x21 cm)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.02.2022 до 20.12.2022
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на е-маил: [email protected], како и Вашите фотографии, или пак доколку сакате фотографиите можете да ги доставите директно во фото студиото на USB/CD со печатена верзија од купонот 
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Искористете ја оваа можност да ги зачувате спомените во фотографии со димензија по ваш избор! 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.