17 години Ramstore! До 30% попуст на ваучер за купување во Ramstore маркетoт во Ramstore Mall или онлајн на Ramstoredodoma.com.mk (Ограничени количини)

Цена од

700 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

300 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 500 | Остануваат: 0

 • Ramstore Mall, SS Cyril and Methodius, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3248 201

  [email protected]

Добивате

Вредносен ваучер со попуст по избор за пазарење во Ramstore:

Опции на понудата:

Вредносен ваучер од 1000 ден. за пазарење на Ramstoredodoma.com.mk - Распродадено 1,000 ден. 700 ден.
Вредносен ваучер од 1000 ден. за пазарење во Ramstore маркетoт (Ramstore Mall) - Распродадено 1,000 ден. 750 ден.

*Ваучерот за купување во маркетот ќе го добиете на инфо пултот со прикажување на Grouper купонот. 

*Ваучерот за онлајн пазарење го користите директно при онлајн нарачката со внесување на купон кодот во назначеното поле за попуст и ваучери.

*Деталите за користење на ваучерот прочитајте ги во делот УСЛОВИ

*1 лице може да купи максимум 2 ваучери

*Минималната сума на online нарачка е после пресметаниот попуст треба да биде над 501 ден. (пример нарачката да биде 1501 ден. доколку имате купено купон од 1000 ден.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.11.2022 до 31.01.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Ваучерот не важи за купување на цигари и тутунски производи
 • Ваучерот мора да се искористи во една нарачка/пазарење и не е делив. Кусур не се враќа ако износот на нарачката е под 1000 денари.
 • 1 лице може да купи максимум 2 ваучери
 • Минималната сума на online нарачка е после пресметаниот попуст треба да биде над 501 ден. (пример 1501 ден. доколку имате купено купон од 1000 ден.)
 • Доколку вашата нарачка е над 1000 денари, доплатата ја вршите директно во маркетот или на онлајн страницата
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Услови за користење на ваучер за Ramstore маркетот во Ramstore Mall

 • На пултот на Ramstore прикажете го вашиот Grouper ваучер за да добиете Ramstore ваучер
 • По пазарењето во Ramstore на каса ќе го предадете Ramstore ваучерот како средство за плаќање
 • Ако сметката е над 1000 денари доплатата ја вршите на каса. Ако е под 1000 денари кусур не се враќа

Услови за користење на ваучер за онлајн нарачка за Ramstoredodoma.com.mk 

 • Посетете го Ramstoredodoma.com.mk
 • Потребно е да се регистрирате на веб страната и при креирање на нарачката во полето Кодови за попуст и ваучери да го внесете купон кодот
 • Попуст се пресметува пред самото плаќање на производите
 • За достава на производите од Ramstoredodoma.com.mk се доплаќа 100 денари за нарачки од 500 денари до 1500 денари и 60 денари за нарачки од 1501 денар до 2500 денари. 
 • За нарачки над 2500 денари доставата од Ramstoredodoma.com.mk е бесплатна
 • Онлајн нарачките важат само на територија на град Скопје
 • Временскиот период за испорака на вашата нарачка може да го изберете согласно слободниот капацитет на Ramstoredodoma.com.mk

Опис

Ramstore - Добиј повеќе, Живеј подобро!

По повод 17 години постоење спремивме специјална кампања на Grouper за попуст во Ramstore маркетот во Ramstore Mall и на онлајн продавницата Ramstoredodoma.com.mk

Искористете ја оваа ексклузивна акција и одберете се’ што ви е потребно од големиот и богат асортиман на производи и обезбедете врвен квалитет за вашето домаќинство.

За компанијата

Ramstore во Македонија започнува со својата работа во 2005 година и е дел од CITY Plaza Holding кој е присутен на македонскиот пазар цели 17 години. 

Единствената формула за успех во трговијата Ramstore ја постигнува со развивање на мототo “Купувачот е секогаш во право”.

Купувачот е крајниот консумент и алка на целата “операција ” наречена трговија. Секогаш достапни за потрошувачите 365 дена во годината.
Како резултат на успешната работа и квалитетната услуга во малопродажниот сектор на Македонија во последните 17 години, а во насока на својата мисија и визија, денес, Ramstore ги нуди своите услуги во 8 различни градови низ Македонија со вкупно 28 маркети и една онлајн продавница.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.