98% попуст на онлајн курс за Graphic Design and Web Design Course од Alpha Academy во вредност од 22196 ден. (358 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

22196 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21762 ден.

Преостанато време

Купени: 58

Добивате

Онлајн курс за Graphic Design and Web Design + завршен испит

  • Времетраење: 1 ден, 6 часа

*Со купен купон за овој курс добивате специјален код кој гласи: ALP20D за дополнителен 20% попуст на акредитиран сертификат во PDF или Hardcopy

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.02.2021 до 25.12.2023
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Овој курс е поделен во 3 семестри кои ќе ти помогнат да научиш Adobe Photoshop, Illustrator and InDesign. Дополнително ќе ги научите различните концепти на боја и различни техники за користење на боја за блендирање на модели, филтри и различни правила во лого дизајн. Со крајот на овој курс ќе научите за брендинг и пакувања, типографија и развој на идеи за дизајн.

Со Веб Дизајн ќе научите техниките HTML 5, CSS 3 и Bootstrap за дизајнирање на професионални веб страници. Со помош на различни стратегии на комбинирање на овие програмски јазици можете да креирате правила со кои ќе се креира веб страницата. 

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.