44% попуст на наливни нокти и парафински третман во Mona City Fashion во вредност од 1400 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

Вредност

1400 ден.

Попуст

44%

Заштеда

610 ден.

Купени: 3

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  [email protected]

Добивате

Наливни нокти и парафински третман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.10.2022 до 31.01.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 270 932
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

При парафинскиот третман се користи топло масло на база на восок со одлични термо-тераписки својства, бијдеќи има голем топлински капацитет а малку течност. Загреаниот парафин има терапевтско дејство врз зглобовите и мускулите и допринесува до регенрирање на кожата на рацете, правејќи ги нежни и меки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.