1 ја следи оваа компанија


Grouper Gift Картичка во вредност од 3000 ден.

3000 ден.

Катeгории:

Gift картички

Добивате

Grouper Gift Картичка во вредност од 3000 ден.

Купувај ги зделките за Gift card со Mastercard картичка и добиј cashback бонус од 5% во твојата Grouper торбичка.
Бонусот важи за купување на физичката Gift картичка.

Опис

Grouper gift картичката може да се искористи за било која зделка на Grouper без временско ограничување. Gift картичката содржи уникатен код. Оној кој ќе ја добие Gift картичката, за да ја искористи потребно е да се логира на својот Grouper профил, да оди на опцијата “Употреби картичка” и да го внесе кодот во полето. Средствата автоматски ќе бидат додадени во неговата Grouper торбичка, спремни за користење.  

  • Достапна во суми од 500, 1000, 3000, 5000 и 10 000 денари
  • Спакувана во Grouper брендирано плико
  • Достава до вашиот дом или подигнување од просториите на Grouper
  • Може да биде искористена со внесување на кодот на Grouper.mk
  • Картичката има важност од една година од моментот на активација
  • Додадените поени може да се искористат за купување на било кои зделки
  • Gift картичката не може да биде вратена или рефунирана

Сакате друга сумa на Gift картичка?

Кликнете ТУКА.

Сакате онлјан Gift картичка?

Кликнете ТУКА и ќе биде испратена на емилот на пријателот веднаш.

Детали за испорака

Испорака

Има можност за бесплатна испорака на Gift картичките над 3000 ден..
Види ја продавницата на "Grouper" овде

Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

Gift картичката можете да ја подигнете од локациите на "Grouper". За да ја подигнете задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите Gift картички овде
Купената Gift картичка може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не ја подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.