Cyber Monday! Акција во Furnit! До 36% попуст на сет: од биро + работен стол

Цена од

6299 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6680 ден.

Попуст

6%

Заштеда

381 ден.

Добивате

Повеќе за производите прочитајте во делот ОПИС, за доставата во делот УСЛОВИ
 

Опции на понудата:

Сет бр. 1: Работно биро + работен стол SPEED RED 9,900 ден. 6,299 ден.
Сет бр. 2: Работно биро + работен стол CARGO 10,400 ден. 6,999 ден.
Сет бр. 3: Работно биро + работен стол MONTI HB MESH 11,400 ден. 8,190 ден.
Сет бр. 4: Работно биро Athena + работен стол MONTI HB MESH 14,000 ден. 9,879 ден.
Сет бр. 5: Работно биро Athena + работен стол CARGO 13,000 ден. 9,190 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2022 до 28.11.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доставата не е вклучена во цената и изнесува 100 ден. (се доплаќа при прием на пратката)
 • По купување на купонот испратете ги податоците за достава на e-mail: [email protected] (име, презиме, адреса, телефонски број и кодовите од купонот)
 • Доставата се врши во рок од 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Сет бр. 1

1. Мултифункционално биро со метална конструкција прашкасто бојадисана во црна боја и плотна од кафена иверка наменето за работна соба, спална соба, дневна соба, детска соба, кујна или канцеларија, може да се користи како компјутерска маса, канцелариско биро, биро за читање, биро за обука, маса за излети, итн.

2. Иновативен, ергономски канцелариски стол. Направен во комбинација од црна и црвена 3D мрежа. Цврста пластична основа. Ергономски обликувано седиште и потпирач за грб поврзани со статичка врска. Гасен амортизер за непречено и без скалило прилагодување на висината. Дозволено оптоварување - до 110 kg.

Сет бр. 2

1. Мултифункционално биро со метална конструкција прашкасто бојадисана во црна боја и плотна од кафена иверка наменето за работна соба, спална соба, дневна соба, детска соба, кујна или канцеларија, може да се користи како компјутерска маса, канцелариско биро, биро за читање, биро за обука, маса за излети, итн.

2. Класичен стил и одлична удобност. Полиамидна база. Механизам за непречено прилагодување на висината. Фиксни потпирачи за раце. Црн + тапацир од еко кожа.

 • Дозволено оптоварување до 110 kg.
 • Ширина (cm): 53,5
 • Длабочина (cm): 48,5
 • Длабочина на седиштето (cm): 42
 • Ширина на седиштето (cm): 41,5
 • Должина на грбот (см): 51,5
 • Ширина на потпирачот за грб (cm): 41,5

Сет бр. 3

1. Мултифункционално биро со метална конструкција прашкасто бојадисана во црна боја и плотна од кафена иверка наменето за работна соба, спална соба, дневна соба, детска соба, кујна или канцеларија, може да се користи како компјутерска маса, канцелариско биро, биро за читање, биро за обука, маса за излети, итн.

2. Monti HB Mesh е ергономски стол изработен од комбинација на ткаенина и мрежа. Цврста метална основа со хромирана завршница. Амортизер за непречено прилагодување на висината и механизам TILT кој овозможува релакс со заклучување во правобитна работна позиција. Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот. Потпирачите за раце фиксни изработени од пластика со хромирани додатоци. Дозволено оптоварување до 120 kg.

Сет бр. 4

1. Биро со иновативен дизајн и скандинавски стил. Стабилна метална основа во бела боја. Дебелина на иверка 18мм.

2. Monti HB Mesh е ергономски стол изработен од комбинација на ткаенина и мрежа. Цврста метална основа со хромирана завршница. Амортизер за непречено прилагодување на висината и механизам TILT кој овозможува релакс со заклучување во правобитна работна позиција. Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот. Потпирачите за раце фиксни изработени од пластика со хромирани додатоци. Дозволено оптоварување до 120 kg.

Сет бр. 5

1. Биро со иновативен дизајн и скандинавски стил. Стабилна метална основа во бела боја. Дебелина на иверка 18мм.

2. Класичен стил и одлична удобност. Полиамидна база. Механизам за непречено прилагодување на висината. Фиксни потпирачи за раце. Црн тапацир од еко кожа.

 • Дозволено оптоварување до 110 kg.
 • Ширина (cm): 53,5
 • Длабочина (cm): 48,5
 • Длабочина на седиштето (cm): 42
 • Ширина на седиштето (cm): 41,5
 • Должина на грбот (см): 51,5
 • Ширина на потпирачот за грб (cm): 41,5

За компанијата

ФУРНИТ СК е ексклузивен претставник на канцелариски мебел NOWY STYL и мебел од метал MALOW за македонски пазар.
Nowy styl e полска компанија  основана во 1992 година и за кратко време стана еден од најголемите и водечки производители на столови во Европа и во светот.
Nowy Styl е меѓународна групација за производство на канцелариски мебел, мебел за ресторани и кафулиња, спортски сали, фабрики и културни објекти (кина, театар и опери ).
Производите се пласирани во повеќе од 60 земји низ целиот свет, со мрежа од над 3.500 дистрибутери.
Malow е полски производител на метален мебел,како што се метални кабинети, гардероби, архивски системи и сефови.
ФУРНИТ поседува магацински простор со количина продукти на залиха, покрај богатиот асортиман во магацин, нудиме повеќе од 40.000 варијанти на кафе столици и повеќе од 400.000 канцелариски столици кои може да се нарачаат поединечно без минимални количини, со рокови на испорака.
Нашата компанија е ориентирана за соработка со компании производители на мебел, трговци чија главна дејност е мебелот, градежни компании и архитектонски бироа.
ФУРНИТ нуди производи со проверен и докажан квалитет, кои ги задоволуваат највисоките европски стандарди.
За подобра фокусираност на работата ти треба вистинска удобност!
Направи одличен избор на работен стол во нашата онлајн продавница кој ќе ти овозможи вистинска удобност!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.