Black November! AIR SERBIA те води на патување од соништата! Ексклузивен попуст на авионска карта до над 45 светски дестинации! Купон од 169 ден. со кој добиваш 25% попуст за лет по избор

img

Цена

169 ден.

Купени: 57

 • Jurija Gagarina 12, Novi Beograd, Belgrade, Serbia

  Одведи ме таму

  00 381 11 3112123

  [email protected]

Добивате

Купон од 169 ден. со кој добиваш промо код за 25% попуст на авионска карта од AIR SERBIA 

 • Попустот од 25% се однесува на регуларната цена (regular fare) на летот не вклучувајќи ги аеродромските такси
 • Промо кодот може да се искористи за купување направено во периодот од 25.11 до 28.11.2022 година
 • Промо кодот важи за round trip односно за резервација со вклучен повратен лет
 • Попустот важи за летови реализирани до 31.10.2023 година 
 • Промо кодот важи за 47 дестинации од и до Скопје (види ги сите во делот ОПИС)

Упатство за искористување на промо кодот:

 • Отворете ја страницата www.airserbia.com и изберете ја дестинацијата и датумот на летот
 • Во десниот агол над копчето Search (Пребарај) ќе се појави поле Промо код каде треба да го внесете добиениот Купон код со цел да се пресмета попустот пред да продолжите понатаму (види screenshot) 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.11.2022 до 28.11.2022
 • Попустот од 25% се однесува на регуларната цена (regular fare) на летот не вклучувајќи ги аеродромските такси
 • Промо кодот може да искористи за купување направено во периодот од 25.11 до 28.11.2022 година
 • Попустот важи за летови реализирани до 31.10.2023 година 
 • Промо кодот важи за 47 дестинации од и до Скопје (види ги сите во делот ОПИС)
 • Промотивниот код не може да се искористи за тарифите односно летови кои се веќе на попуст
 • Промотивниот код не може да се замени за готовина
 • Промо кодот не важи за билети за бебиња од 0 до 2 години
 • Промотивниот код важи само за една употреба, односно за една резервација
 • Промо кодот важи за round trip односно за резервација со вклучен повратен лет
 • На една резервација можат да бидат ставени максимум 9 патници
 • Не е дозволено комбинирање на неколку промо кодови за поголем попуст
 • Промотивниот код можете да го користите само за купување билети на официјалната веб-страница www.airserbia.com 
 • Секој обид за злоупотреба ќе резултира со бришење на промотивниот код
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

Дестинации за кои промо кодот е валиден: Amsterdam, Athens, Barcelona,Belgrade, Berlin, Bologna, Banja Luka, Brussels, Bucharest, Copenhagen, Dusseldorf, Frankfurt, Hannover, Niš, Istanbul, Kazan, Larnaca, Saint Petersburg, Ljubljana, London, Lyon, Madrid, Milano,Malta (La Valetta), Moscow, Nuremberg, Oslo, Paris, Prague, Rome, Sarajevo, Thessaloniki, Sofia, Sochi, Stockholm, Stuttgart, Salzburg, Podgorica, Tirana, Tivat, Venice, Vienna, Valencia, Zagreb , Zurich, New York, Tinajin

За компанијата

Air Serbia оперира редовни, сезонски и чартер летови до над 70 дестинации во Европа, Медитеранот, Северна Америка, Азија и Африка. Во соработка со нашите авио-партнери, нудиме летови и до меѓународни дестинации во Азија, Австралија, Северна Америка и Африка. Покрај аеродромот Никола Тесла во Белград, кој е наша база, Air Serbia лета и од аеродромот Константин Велики во Ниш и од меѓународниот аеродром Морава кај Краљево. Air Serbia е членка на Меѓународната асоцијација за воздушен транспорт (ИАТА).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

dipetar

Попустот е некои 18% а не 25.

Член на Grouper од: 22-08-2014

contact

Здраво Петар, Попустот важи само за одредени дестинации од и до Скопје. Доколку сте имале проблем и не сте успеале да го искористите можете да ни пишете до [email protected] за да реагираме до AirSerbia

Член на Grouper од: 24-06-2010
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.