Grouper.mk
види ги сите
Sherpa Horse riding - Коњички клуб

До 42% тура со јавање коњи на Галичник

87 купени
3,100 ден. 1,790 ден.
СкринЛаб Биохемиска Лабораторија

73% тест за интолеранција на храна и глутен

79 купени
9,000 ден. 2,399 ден.
DIOPTRA

До 70% премиум очила во DIOPTRA

182 купени
99 ден.
Никоб Медикал

42% женско здравје: CEA, CA 125 и CA-15-3

2 купени
3,250 ден. 1,900 ден.
Жан Митрев Клиника

До 49% специјалистички прегледи

8 купени
2,700 ден. 1,390 ден.
Хотел и Бања Косоврасти 4*

52% FB ноќевање+бањски третман: Дебар (Мај - Јуни) Хотел и Бања Косоврасти 4*

515 купени
3,250 ден. 1,550 ден.
B&D Luxury Suites

Ноќевање за 2 или 4 лица: Тасос (Јуни-Сеп) B&D Luxury Suites

32 купени
3,720 ден. 2,976 ден.
Пзу Промедика Медикал Центар

50% дерматолошки преглед и дермоскопија

10 купени
4,500 ден. 2,250 ден.
S-Travel

7 ноќевања: Неи Пори,Пиериа: (Мај-Јуни) Вила Василис

1 купени
5,518 ден. 5,242 ден.
Биотек Поликлиника

До 40% специјалистички прегледи или лекарско уверение

7 купени
900 ден. 630 ден.
Iguana Travel

До 20% 3/4/7 HB ноќевања: Агија Тријада, Грција (Јуни) Хотел Санта Бич

13,330 ден. 10,664 ден.
Mona City Fashion

До 51% пакет третмани за коса по избор

700 ден. 390 ден.
S-Travel

7 ноќевања: Полихроно, Халкидики: (Јуни-Јули) Вила Лици

12,338 ден. 11,721 ден.
Premium Dent

86% чистење забен камен + преглед + полирање (пескарење)

77 купени
2,800 ден. 390 ден.
Аутомакедонија АД Скопје

40% технички преглед и комплетирање на документација

213 купени
99 ден.
Angel's Touch

До 56% медицинска или масажа на лице

3 купени
800 ден. 350 ден.
Петрол Оил

Регистрирај возило и добиј ваучер за гориво до 1000 ден + 30% попуст на ставката технички преглед

666 купени
99 ден.
S-Travel

7 ноќевања: Лептокарија, Пиериа: (Мај-Јуни) Вила Амели

2 купени
3,658 ден. 3,475 ден.
Салон за слабеење Нутри Диет Клуб

41% ултразвучна кавитација

11 купени
2,000 ден. 1,190 ден.
Hair Studio Merion

34% на шишање и фенирање во Hair Studio Merion

1,450 ден. 950 ден.

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.